Welcome to Henan Xinqi mašīnas Industry Co., Ltd!
Tel:+86-0373-3761862
par mums
Sazinieties ar mums

Henan Xinqi mašīnas Industry Co., Ltd

Pievienot: Changyuan Crane industriālais parks. Henan

Kontaktpersona: Haibao Zhao

Tālr.: 86-0373-3761862

Mobilais: 15903891358

Faksa Nr.: 86-0373-3761863

E-pasts: bettercrane@gmail.com

par mums

Mājas > par mums

Henan Xinqi mašīnas rūpniecība Co, SIA Ir profesionāls ražotājs ceļamierīces lielo locītavu - akciju sabiedrība

Tās galvenie produkti ietver vienu- un dubultās tālās cranes.bridge celtņi, portālceltņi celtņi, metalurģijas celtņi, anti-Sprādzienbīstams celtņi, kuģu būve, gentrija celtņi, tilta uzstādīšana mašīnas un Elektriskie pacēlāji. Sabiedrība ir pilnīga kvalifikācija, ražošanu, ierīkošanu un uzturēšanu un var apmierināt prasības dažādās nozarēs.

Attiecīgais uzņēmums atrodas kādā no lielākais rūpniecības aglomerācijas jomas valstī - Henan Changyuan celšanas iekārtas zonā. Uzņēmuma reģistrētais kapitāls ir RMB 120 miljoni juaņa un uzņēmums ir pamatlīdzekļi no pirmā posma projekts aptver 80 miljoni RMB Yuan.The platību 226,360 kvadrātmetri, tajā skaitā 11,760 kvadrātmetri biroju ēkās, 58 076 kvadrātmetri, semināri un 66,166 kvadrātmetru out-durvju darbības jomās. Uzņēmums ir completer ražošanas un testēšanas iekārtām un ir pavirzījusies uz priekšu attiecībā uz tērauda pirmapstrādes, digitālo griešana, automātiskā Lodēšana un mašīnu procesoru tehnoloģiju nozarē.

Pateicoties vairāk nekā 20 gadu pieredzi celšanas iekārtas rūpniecības uzņēmumam ir bagāts ražošanas un tirdzniecības pieredzi. Kopš tās izveides uzņēmums ir uzlīmēšanu uz tās doktrīna cilvēkiem orientētu zinātnisko pārvaldību, tehnoloģiskiem jauninājumiem un godīgs pakalpojumu. sabiedrība prasa tās produkti ir augstas kvalitātes un augstas izšķirtspējas. Uzņēmuma kultūra ir cilvēki atcerējās, profesionālās un zinātniskās un reāli, efektīvu un lielisku.

Kopējais darbinieku skaits ir 1200, tostarp vairāk nekā 60 starpposma un vecākais tehniskais personāls. Ir skaista augu vide un augu ir pilnīga iekārtu, piemēram, darbinieku kopmītnē, eksperts celtniecības un daudzfunkcionālu ēdnīcā. Pamatojoties uz cilvēku orientētas pārvaldības, sabiedrība ir izmantojusi daudzos talantus un sniedz pilnībā demonstrēt savas spējas, kā rezultātā uzlabot produktu kvalitāti, darbinieku spēju un pētniecības un attīstības iespējas. Visi šie palīdzēs uzņēmumam veidot sevi par izcilu celšanas iekārtas ražotājs valstī.

Attīstības koncepciju, uzskatīja, ka visi sabiedrības dalībnieki ir kvalitātes materiālu + pilnīgu aprīkojumu + progresīvās tehnoloģijas = kvalitatīvs produkts + saudzīgs pakalpojumu = uzņēmuma dzīvē. Uzņēmums pieņēmis trīs sistēmas sertifikāciju. Pamatā ir tās garantijas pārdošanas servisa centri galvenajām pilsētām visā Latvijā, uzņēmums garantē speciālisti var sniegt apkalpe uz 24 stundu laikā pēc servisa zvans ir saņemts. Tas ir plaši apveltīja ar klientiem un solījumu turēšanu uzņēmumā, integrētu privāto uzņēmumu un strauji aug zinātnes un tehnoloģiju uzņēmums.

Visiem darbiniekiem maksāt cieņu draugi no visiem sabiedrības slāņiem un jauno un veco klientiem, kuri atbalsta un rūpētos par sabiedrības attīstību.

Sirsnīgi sveikt tālredzīga personāls, kas sadarbojas ar mums, par mūsu savstarpējo izdevīgumu!