Welcome to Henan Xinqi mašīnas Industry Co., Ltd!
Tel:+86-0373-3761862
Produkta kategorija
Sazinieties ar mums

Henan Xinqi mašīnas Industry Co., Ltd

Pievienot: Changyuan Crane industriālais parks. Henan

Kontaktpersona: Haibao Zhao

Tālr.: 86-0373-3761862

Mobilais: 15903891358

Faksa Nr.: 86-0373-3761863

E-pasts: bettercrane@gmail.com

Viena sija Bridge Crane

Viena sija tilta craneBrief introductionSingle gaismas tilta celtnis ir pacelšanas iekārtas, kas tiek veiktas darbnīca, noliktava un materiālo lauku jomā. Jo abi gali ir atrast

Produkta detaļas

Viena sija bridge crane

Īss ievads

Viena gaismas tilta celtnis ir pacelšanas iekārtas, kas tiek veiktas darbnīca, noliktava un materiālo lauku jomā. Jo abi gali atrodas uz garš betona kolonnas vai metāla iekavas, tilts forma ir kā tilts. Single gar ieguldīšanas abās pusēs garenvirziena operāciju paaugstinātu dzelzceļa tilta sija tilta crane, var padarīt vietu zem tilta celšanas materiāls no zemes aprīkojumu, kas kavē pilnībā izmantot. Tas ir visvairāk plaši izmanto sava veida pacelšanas mehānismi.

Prasītāja:

Viena gaismas tilta celtnis ir svarīgs instruments un realizēt mehanizācija un automatizācija, ražošanas procesa modernās rūpnieciskās ražošanas un transporta iekārtas. Tātad vienu gaismas tilta celtnis, iekštelpu un āra rūpniecības un kalnrūpniecības uzņēmumu, dzelzs un tērauda rūpniecības, dzelzceļa transporta, ostu un terminālu, kā arī loģistikas un citām struktūrvienībām un vietām ir plaši izmantota.

Posmu var vērtēt, pamatojoties uz lietotāju prasības par nestandarta konstrukcijas, A3 darba apjoms, darba vides temperatūra-25 grādi c -40. Aizliegt izmantot viegli uzliesmojošas, sprādzienbīstamas, kodīgi vidi.


Hot Tags: viena sija tilta celtnis, Henan Xinqi mašīnas Industry Co., Ltd ir viens no vadošajiem viena sija bridge crane ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā, laipni lūdzam iegādāties mūsu pielāgoto, zemas cenas un lēti elektriskā viena sija pieskaitāmās ceļojumā celtnis, elektrisko gaisvadu ceļo krāns, viena gaismas tiltu krāns, un jūs esat laipni aicināti pārbaudīt cenu un piedāvājumu ar mūsu fabrikā. piegādātāju Ķīnas ražotāji, rūpnīcas, nopirkt, lēts, pielāgotus, zema cena, piedāvājuma
Saistītie produkti